۱۳۹۴ سه شنبه ۵ خرداد
دبيرخانه طرح ارزيابي و اعطاي مدرك تخصصي به حافظان قرآن كريم
سامانه جامع طرح ارزيابي و اعطاي مدرك تخصصي به حافظان قرآن كريم
ورود به سيستم جهت صدور کارت
كد كاربري :
كلمه عبور :
دسترسیها
آیین نامه ها
نمونه سوالات
مزایای طرح
:: اخبار و اطلاعیه ها
ارتباط با ما

تلفن تماس: 66956068-021 آدرس پستي دبيرخانه: تهران، خيابان حافظ، پايين‌تر از خيابان ايت الله طالقاني، خيابان رشت، پلاك 39 ، سازمان دارالقرآن الكريم
راهنمایی و شرایط ثبت نام در آزمون
1 - به منظور رفع ابهام در ثبت نام، مطالعه آیین نامه‌ها و اطلاعيه‌ها ضروری است.

2- پيش از آغاز ثبت نام و درج اطلاعات لازم است شركت كنندگان محترم اسكن عكس ، کارت ملی(پشت و رو) شناسنامه (صفحه اول)، مدرك معافيت خود را (در صورت وجود) با توجه به حجم و اندازه مندرج در جدول زير تهيه نمايند.

موارد فرمت حجم (حداكثر) اندازه(پيكسل)
فايل اسكن عكس jpg 100 kb 300 * 200
فايل اسكن شناسنامه jpg 100 kb 600 * 400
فايل اسكن کارت ملی jpg 100 kb 600 * 400
فايل اسكن مدرک معافیت jpg 200 kb 600 * 800

3 - در مرحله پرداخت اینترنتی وجه ثبت نام (100/000 ريال) ،  به درگاه بانک ملت هدايت می شوید که می بایست کارت بانکی متصل به شتاب (دارای 2cvv و رمز دوم) به همراه داشته باشید. پس از پرداخت اینترنتی سامانه به شما اطلاعات پرداخت را ارائه می کند که بایستی این اطلاعات را نزد خود نگاه دارید. در خلال ثبت نام در آزمون سامانه از شما شناسه پرداخت اینترنتی را می خواهد که باید کد مربوطه را در کادر مورد نظر وارد کنید. ( راهنما )

4- در هنگام ثبت نام، از زدن كليدهاي Back و Forward خودداري نماييد و براي بازگشت به صفحه قبل يا رفتن به صفحه بعد تنها از كليدهاي پايين كادر ورود اطلاعات استفاده نماييد.

5- پيش از درج اطلاعات زبان ويندوز را در حالت انگليسي (EN) قرار دهيد.

6- وارد كردن اطلاعات در كادرهايي كه با ستاره قرمز مشخص شده اند الزاميست.

7 - در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل در روند ثبت نام اینترنتی می‌توانید روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 16 با شماره تلفن 66956068-021 تماس حاصل نمایید.


8- مراحل ثبت نام طی 3 مرحله انجام می پذیرد، زمانی ثبت نام شما در طرح ارزیابی با موفقیت انجام شده است که نام كاربري، كلمه عبور و شماره داوطلبي را دریافت کنید.
9- مهلت ثبت نام تا روز جمعه 28 فروردين تمديد مي‌گردد همچنين متقاضيان محترم مي توانند از از تاريخ 26 تا28 فروردين نسبت به ويرايش اطلاعات خود اقدام نمايند.
نكته: با توجه به ايجاد امكان انتخاب حوزه امتحاني شهرستان خوانسار توسط متقاضيان استان اصفهان از تاريخ 15/1/1394، افرادي كه تا پيش از تاريخ مزبور ثبت نام نموده‌ و علاقمند به انتخاب حوزه امتحاني شهرستان مذكور مي باشند مي توانند در تاريخ 26و27 فروردين نسبت به ويرايش و انتخاب حوزه امتحاني مربوطه اقدام نمايند.
موارد فوق را مطالعه کردم