۱۳۹۴ جمعه ۷ فروردين
صفحه اصلی >مصطفی زمانی how to spot a cheater open husband cheated on me reason women cheat how women cheat women who want to cheat catching a cheater how many women cheat redirect website read
مصطفی زمانی
how to spot a cheater open
husband cheated on me reason women cheat how women cheat
women who want to cheat catching a cheater how many women cheat
redirect website read
محل تولد نجف آباد
unfaithful spouse click why married men cheat on their wives
تاريخ تولد 1313
read here link how to cheat on my husband
تاريخ وفات 1369
redirect link read
read my husband cheated why women cheat on men
redirect link read
استادان درسهای دوره سطح را در محضر آیات عظام و بزرگانی همچون؛ حسین نوری، ستوده، مصطفی اعتمادی، مشکینی، محقق داماد و پسندیده فرا گرفت. و مدت زیادی نیز از محضر علامه طباطبایی کسب فیض کرد. آنگاه درسهای خارج فقه و اصول را به مدت دو سال در محضر آیةاللّه العظمی بروجردی (ره)و بیش ازهشت سال در محضر حضرت آیةاللّه العظمی امام خمینی (ره)فرا گرفت و موفق به تقریر درس خارج فقه مکاسب حضرت امام شد.  
آثار مصطفی زمانی در طول سالها فعالیت فرهنگی، اجتماعی و سیاسی هفتاد اثر، تألیف و ترجمه از خود به یادگار گذاشت که برخی از آنها برای بیست و پنجمین بار به چاپ رسیده‏اند. آثار استاد را می‏توان بر شش بخش تقسیم کرد.
داستانهای اسلامی و معارف دین
-1قصه‏های قرآن. -2کانامه محمد -3 .(ص)مردان پاک از نظر امام صادق -4 .(ع)قهرمان توحید ابراهیم بت شکن. -5سلیمان و بلقیس. -6داستانهای مصور اسلامی، مرغ سلیمان، طوفان نوح، بابا آدم و ننه حواه، لقمان حکیم، اویس فضا نورد، شتر صالح، گلستان، آتش، قوچ بهشتی. -7فروع دین. -8پیشگوئی‏های علمی قرآن. -9روزه و ماه خوا( ترجمه) .
امام علی (ع)و نهج البلاغه
-10علی بن ابیطالب پیشوای مسلمین. -11نهج البلاغه از دیدگاه قرآن ( شرح نهج البلاغه) ؛ در چهار جلد. -12نهج البلاغه ترجمه با فهرست موضوعی. -13امام علی (ع)صدای عدالت انسانی - جلد پنجم. -14ترجمه دیوان امام علی(ع) -15 .امام کاظم .(ع)
جهان اسلام
-16بسوی اسلام یا آئین کلیسا. -17شیعه و مامداران خودسر. -18کودک نیل یا مرد انقلاب. -19حدود خسارت جهان و انحطاط مسلمین. -20نقش کلیسا در ممالک اسلامی. -21مذهب و رهبر ما. -22جنایات غربی در شرق. -23طمعکاران کینه ورز. -24اسلام و تمدن حدید. -25اسلام و خدمات اجتماعی. -26سرنوشت استعمار در ممالک اسلامی. -27اسلام از نظر یک مسیحی. -28نقشه‏های استعمار و نغمه‏های شوم. -29کنفرانس مذهبی لبنان ( ترجمه) . -30آینده اسلام.
مسائل نوجوانان و جوانان
-31نردبان ترقی ( ما رمز ترقی) . -32اعتیادهای خطرناک. -33دختر وظیفه شناس. -34مرگ سبز. -35چرا رفوزه شدم. -36دوستی‏های تلخ و شیرین. -37بلوغ و غریزه جنسی. -38طوفان جوانی. -39خودکشی. -40نماز نیروی مقاومت اسلامی. -41خط کور. -42هنر چیست و هنرمند کیست.
مسائل زناشویی و ازدواج
-43عروسی تولدی جدید. -44پیمان زناشوئی.
کتب علمی
-45تقریرات درس خارج مکاسب حضرت رضوان ا... . -46خودآموز کفایه الاصول با حاشیه‏های توضیحی. -47و آخرین اثر استاد که کتاب است با عنوان وسواس پیدایش رشد و درمان آن. این کتاب را استاد اول به زبان عربی نوشته است که بعدها به فارسی آن را ترجمه کرده است. این اثر تحقیق بر محور مدارک فقهی و روانشناسی اسلامی است که در طول هفت سال نوشته شده و مشتمل بر سه بخش است؛ منشاء وسواس، رشد وسواس و درمان وسواس.


women who want to cheat how can people cheat how many women cheat
 
معرفي ستاد زمانی پس از سالها تحصیل، خود را برای مبارزه‏ای علمی و عملی آماده ساخت و با سلاح قلم دست به فعالیت گسترده فرهنگی زد. وی با حداقل امکانات به احیاء ارزشهای دینی و اسلامی پرداخت.
استاد که در میان دوستانش به سختکوشی معروف بود، در متن جامعه‏ای که در معرض تهاجم فرهنگی قرار داشت، زندگی می‏کرد. تهاجمی که قصدش براندازی باورهای دینی و حریمهای انسانی بود.
استاد سید جمال الدین دین پرور درباره اوضاع فرهنگ و سیاسی این دوران می‏نویسد:
« ... آنها که در جریان و موقعیت فرهنگی سالهای 1340هستند، در آن سالهای تاریک و ظلمانی که نسل جوان پناهگاهی نداشت و در مورد مسایل جنسی، روانی و اجتماعی سخت درگیر محله‏ها و کتابهای گمراه کننده بود که صریحا این قشر را به سوی فحشا و فساد و در نتیجه بردگی استعمار می‏کشاندند... امثال زمانی‏ها دست به کار شدند و قلم به دست گرفتند و به دریا زدند و به راستی شب و روز کار کردند.
یکی از دوستان نزدیک استاد که سالها شاهد فعالیت وی بوده است، می‏گوید:
« مدادالعلماء افض من دماء الشهداء. به حق عالمان برتر از شهیدان‏اند که قلم به دست گیرند و خون شهیدان را در رگهای اندیشه‏ها جاری سازند و پیام آنان را به گوش هم
مصطفی در بیستم شعبان سال 1353قمری‏(1) ( 1313هجری شمسی) در خانواده علم و فضیلت و در شهرستان نجف آباد دیده به جهان گشود. وی 17بهار در کنار پدر و مادرش سپری کرد و دروس ابتدایی را نیز در همان سالها به پایان رساند.
ذوق سرشار مصطفی به تحصیل از آغاز نوجوانی مورد توجه والدین و اطرافیان قرار گرفت، تا آنجا که در سن هفده سالگی؛ در سال 1330بنا به توصیه پدر و تشویق آیةاللّه ابراهیم ریاضی و شهید سید مجتبی نواب صفوی‏ تحصیل علوم حوزوی را به تن کرد. او مقدمات را در مدت دو سال زیر نظر آیةاللّه ابراهیم ریاضی فرا گرفت و آنگاه برای تکمیل آموخته‏ها در سال 1332به حوزه علمیه قم هجرت کرد
انتشارات پیام اسلام و الزهرا (س)
استاد با شهید دکتر مفتح در جلسات مجمع اسلام‏شناسی آشنا شد و این معرفت بر غنای فکری و دامنه برنامه‏های فرهنگی‏اش افزود. در سال 1349هجری (9) با همفکری شهیدان گرانقدر؛ بهشتی، محمد مفتح و شیخ غلامحسین حقانی. بر اساس ضرورتهای سیاسی و فرهنگی انتشارات پیام اسلام را در قم تأسیس کرد و عمده فعالیتهای آن را پیرامون هدایت فرهنگی و سیاسی نسل جوان قرار داد.
همزمان با فعالیتهای پیام اسلام برای احقاق حقوق زن در اسلام و شناساندن مقام زنان در سال 1353ه.ش هیئت تحریریه انتشارات الزهراء را در قم بنیان نهاد که ثمره آن کتابهایی بود که توسط بانوان نوشته می‏شد و استاد بعد از بازنویسی به نام آن افراد به چاپ می‏رساند. این اقدام از دو بعد اهمیت داشت، نخست اینکه واقعیتها به قلم زنانی که صراط مستقیم را دریافته بودند، بیان می‏شد و دوم اینکه نگارنده‏ها تشویق می‏شدند و برای فعالیت و حضور پربارتر در محافل علمی و دینی آماده می‏گشتند.
تقویت کتابخانه‏ها و آموزش هنرمندان
استاد کتابهای موردنیاز هزار و پانصد کتابخانه سیّار در شهرستانهای مختلف را که عضو انتشارات پیام اسلام بودند، تهیه و ارسال می‏کرد. البته ارسال رایگان این کتابها معادل سیصد هزار تومان برای وی هزینه در پی داشت.
استاد برای تربیت افراد خوش استعداد و انتقال هنر نویسندگی به آنان از هیچ کوششی دریغ نمی‏کرد و برای این منظور شبهای چهارشنبه روش نویسندگی را تدریس می‏کرد. همچنین از راه مکاتبه افراد علاقمند به نویسندگی را راهنمایی می‏نمود.

 
آيه هدايت
﴿ شَهِدَ اللَّهُ أَنَّهُ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ وَالْمَلَائِکَةُ وَأُولُو الْعِلْمِ قَائِمًا بِالْقِسْطِ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الْعَزِيزُ الْحَکِيمُ ﴾
read here I cheated on my husband how to cheat on my husband
خداوند، (با ایجاد نظام واحد جهان هستی)، گواهی می‌دهد که معبودی جز او نیست؛ و فرشتگان و صاحبان دانش، (هر کدام به گونه‌ای بر این مطلب)، گواهی می‌دهند؛ در حالی که (خداوند در تمام عالم) قیام به عدالت دارد؛ معبودی جز او نیست، که هم توانا و هم حکیم است. (آل عمران/18)
تلاوت روز
يادداشتهاي قرآني
نوشته هاي قرآني
  • تناسب آيات قرآن
  • نويسنده : علي قانعي اردكان
جستجو در سايت
عضويت در خبرنامه
با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، رويدادها و امكانات جديد سايت تلاوت، با خبر شويد!